Birçok Hafız Kalem Kuranda

Kalemli Kuran, Kuran Okuyan Kalem, Hatim Kalemi, Mukabele Kalemi

GÜNCELLEME İŞLEMİ

Kaleminizde bulunan hafızların hatim dosyaları zaman zaman güncellenerek bu sayfaya yüklenmektedir. Siz değerli müşterilerimizde buradan indirdiğiniz güncellenmiş dosyaları kaleminize yükleyerebilirsiniz.

DOSYA YÜKLEMESİ

Not: Güncelleme işlemine başlamak için bilgisayarınızda sıkıştırılmış dosyaları açan winrar ya da winzip programı yüklü olmalıdır. Yüklü değil ise yüklemelisiniz. Yüklü olup olmadığını bilmiyorsanız tekrar yüklemenizin bir zararı olmayacağı için tekrar yükleyiniz. Programın 40 günlük deneme sürümünü indirmek için burayı tıklayınız.

- Öncelikle güncelleme yapmak istediğiniz hafızın dosyalasını aşağıdan indirin. (İndirme hızınıza göre biraz uzun sürebilir)


* İshak Danış Dosyası   - Güncelleme Tarihi: 04.08.2012
* Abdussamed Dosyası - Güncelleme Tarihi: 04.08.2012
* Sudeys Dosyası          - Güncelleme Tarihi: 04.08.2012
* Mahir Dosyası             - Güncelleme Tarihi: 04.08.2012
* El-Gamidi Dosyası      - Güncelleme Tarihi: 04.08.2012
* 114 Hafız Dosyası       - Güncelleme Tarihi: 04.08.2012


- İndirdiğiniz rar dosyası üzerinde sağ tıklayarak Klasöre Çıkart seçeneğini seçiniz. Hafızın adıyla aynı olan dosyamız dışarıya çıkacaktır.
- Şimdi Kalem Kur'ânınızı kablosunu takmak suretiyle bilgisayarınıza bağlayınız ve Kalemin Euzu-Besmele çekmesinin ardından bilgisayarıma giriniz. Yeni bir sabit disk olduğunu göreceksiniz. ( Windows 7 de otomatik olarak açılabilir. )
-Burada Declaimer adındaki dosyaya çift tıklayınız.
- Şimdi indirdiğimiz hafızın dosyasına girerek içerisindeki ses dosyasına sağ tıklayarak kopyalayın ve bir üst maddede açtığımız Declaimer adındaki dosyanın içerisinde boş bir yere sağ tıklayarak yapıştırın ve yapıştırma işlemi tamamlanana kadar hiçbir şey yapmayınız. Aynı isimde bir dosya daha olduğunu söylerse değiştir seçeneğini seçelim. Bu işlem bilgisayarınızın hızana göre biraz uzun sürebilir.
- Güncelleme işlemi tamamlandı ve hafızın yeni dosyasını yüklemiş olduk.